Web Sitesi

İstanbul Mezuniyet

Neler Yaptık Türkiye’nin en eski ve en büyük mezuniyet ve hukuk kıyafetleri üreticisi istanbul mezuniyet’in markalama ve kurumsal kimlik süreçlerini yönettik. Markanın tüm görsel iletişimini üstleniyoruz. Markalama Web Tasarımı Baskı Fotoğraf Çekimi Marka Danışmanlığı Web Sitesi Baskılı ürünler Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Aydın Yöresel

Neler Yaptık? Aydın’ın birbirinden lezzetli ve doğal ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştıran müşterimiz Aydın Hamitler Yöresel Pazar’ın amblajlarını yeniledik. Online satış kanallarını oluşturduk ve sosyal medya tasarımlarını tasarladık. Sosyal Medya Baskı Marka Danışmanlığı Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Funalis

Neler Yaptık Saç ekimi denildiğinde Türkiye’de ilk akla gelen isimlerden Hacer Hanım’ın öncülüğündeki Funalis için; İsim çalışması, markalama, web tasarımı, sosyal medya danışmanlığı ve diğer iletişim süreçlerini yönettik. Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı https://www.youtube.com/watch?v=gdBrWzI7Axghttps://www.youtube.com/watch?v=kCFNzS1pirk&t=5shttps://www.youtube.com/watch?v=cqYJN5goIjk&t=6s Web sitesine git Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Insomnia

Neler Yaptık Beşiktaş’ta eğlencenin ve lezzetin durağı Insomnia için etkinlik duyuruları ve sosyal medya için görseller hazırladık. Sosyal Medya Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Stay in wifi

Neler Yaptık? Turizm odaklı mobil internet servisi hizmeti veren müşterimiz stay in wifi için; markalama, rezervasyon altyapısı, google reklam yönetimi ve sosyal medya danışmanlığı alanlarında destek sağladık.   Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Desarj

Neler Yaptık? Premium nargile ve ekipmanları üretimi yapan müşterimiz desarj sisha için online satış kanallarını tasarladık. Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı Fotoğraf Çekimi Siteye git Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Ege Kumaş

Neler Yaptık? Ege Kumaş için 4000 çeşit desen ve renk varyantları ile Türkiye’nin en geniş kumaş deseni arşivlerinden birinioluşturduk. Tüm desenleri takım elbiseler, pantolonlar ve üretilecek diğer kıyafetler üzerine dijital ortamda simuleederek kumaştan elde edilecek ürünlerden kataloglar oluşturduk. Ayrıca Ege Kumaş’ın kurumsal kimliğinigençleştirerek avrupa pazarındaki yeni hedefleri için rota belirledik. Markalama Baskı Markalama ve kurumsal...

Read More

Fame App

Neler Yaptık? Dünya’nın ilk Blockchain altyapısı ile kurgulanan Fame app için Markalama, UI/UX ve Grafik tasarım çalışmaları hazırladık. Fameapp için uygulamayı anlatan bir landing page oluşturduk. Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı https://nespa.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/ana.webmhttps://nespa.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/marka.webmhttps://nespa.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/tv2.webm Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

PowGum

Neler Yaptık? Türkiye’de nitelikli sakız segmentinde “kafeinli sakız” ürünü ile bir ilk olma özelliği taşıyan, özellikle sporcu hedef kitlenin tercih ettiği PowGum markası için markalama, strateji geliştirme, dijital pazarlama, ve ambalaj tasarımı konularında birlikte çalıştık.  Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı Marka Danışmanlığı Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More