Sosyal Medya

Funalis

Neler Yaptık Saç ekimi denildiğinde Türkiye’de ilk akla gelen isimlerden Hacer Hanım’ın öncülüğündeki Funalis için; İsim çalışması, markalama, web tasarımı, sosyal medya danışmanlığı ve diğer iletişim süreçlerini yönettik. Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı https://www.youtube.com/watch?v=gdBrWzI7Axghttps://www.youtube.com/watch?v=kCFNzS1pirk&t=5shttps://www.youtube.com/watch?v=cqYJN5goIjk&t=6s Web sitesine git Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Insomnia

Neler Yaptık Beşiktaş’ta eğlencenin ve lezzetin durağı Insomnia için etkinlik duyuruları ve sosyal medya için görseller hazırladık. Sosyal Medya Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

PowGum

Neler Yaptık? Türkiye’de nitelikli sakız segmentinde “kafeinli sakız” ürünü ile bir ilk olma özelliği taşıyan, özellikle sporcu hedef kitlenin tercih ettiği PowGum markası için markalama, strateji geliştirme, dijital pazarlama, ve ambalaj tasarımı konularında birlikte çalıştık.  Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı Marka Danışmanlığı Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

Aydece

Neler Yaptık? Restoran ve kafeler için ahşap sunumlar ve masa toplayıcı ekipmanlar üreten müşterimiz Aydece için; Markalama çalışmaları paralelinde fotoğraf çekimi, dijital mecraların yönetimi ve basılı ürünlerin tasarımları konusunda işbirliği yaptık.  Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı Fotoğraf Çekimi Web Sitesi Aydece ahşap’ın üretttiği ürünlerin 360 derece önizlenebileceği mobil uyumlu bir web sitesi tasarladık Web...

Read More

Emir Can İğrek

Neler Yaptık İnternet videoları ile büyük beğeni toplayan, sonrasında 2019 yılında “Nalan” adlı şarkı ile güçlü bir çıkış yapan ve Power Türk Müzik ödüllerinde 2020 Yılında “En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcı” ödülünü alan söz yazarı ve şarkıcı Emir Can İğrek’in albüm kapakları ve isim markalaması başta olmak üzere tüm görsel iletişimini yürütüyoruz.

Read More

Foresta Concept

Neler Yaptık Ahşap ev dekorasyon ürünleri üreten müşterimiz Foresta Concept için ürün ve hizmetlerine vurgu yapan minimalist ve kurumsal bir logo tasarımı hazırladık.  Markalama Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More

CSS Scent System

Neler Yaptık Profesyonel  kokulandırma sistemlerinde sektörünün lideri CSS’nin tüm kurumsal iletişimini Nespa yönetiyor.  Markalama ve iletişim stratejisi temellerini oluşturduğumuz CSS için; ürün tasarımı, ambalajlama, dijital medya yönetimi ve tanıtım filmi gibi bir çok alanda çalışmalar yürüttük.    Markalama Web Tasarımı Sosyal Medya Baskı Video Prodüksiyon Marka Danışmanlığı Önceki Sonraki Web Sitesi play_arrow Tüm işlere dön...

Read More

yolcu.com

Neler Yaptık? Online bilet satış ve tur hizmeti veren müşterimiz Yolcu.com’un mecvut logosunun standartlarını belirleyerek markanın kurumsalkimlik kılavuzunu oluturduk. Yolcu.com için lansman sürecinde dijital ve geleneksel mecralarda kampanyalar yürüttük. Markalama Sosyal Medya Baskı Marka Danışmanlığı Önceki Sonraki Önceki Sonraki Tüm işlere dön Sonraki proje için sayfaya devam edebilirsiniz.

Read More